SPP: Oprogramowanie
do zarządzania

WSTECZ Oprogramowanie dla SPP

EXEK - software dla kontroli i egzekucji opłat dodatkowych.

Projekt Parking współpracuje ściśle z producentem systemu informatycznego EXEK. System Exek jest idealnym rozwiązaniem dla instytucji i firm zaangażowanych w procesy kontroli jak i egkzekucji opłat parkingowych.

Jednym z dwóch podstawowych komponentów systemu EXEK jest część mobilna - EXEK mobile. Jest to aplikacja zainstalowana na smartfonie kontrolera, która pozwala w szybki i sprawny sposób rejestrować i weryfikować dane o nieopłaconym postoju, wykonać zdjęcie pojazdu, wydrukować zawiadomienie dla kierowcy, a następnie przesłać dane do systemu windykacyjnego.

Stacjonarna część systemu EXEK pozwala na automatyzację wszystkich czynności związanych z przygotowaniem i prowadzeniem egzekucji opłat. EXEK przyspiesza i usprawnia cały proces – począwszy od rejestracji wykroczeń na urządzeniach przenośnych (EXEK mobile), poprzez ich katalogowanie, a następnie pozyskanie danych o kierowcach z bazy CEPIK, aż po generowanie i przygotowanie wysyłki dokumentów dla poszczególnych etapów ścieżki windykacyjnej.

Więcej informacji o systemie: www.exek.pl

czytaj dalej: Serwis urządzeń SPP >>