Projekt i montaż automatycznych systemów parkingowych

Oferujemy nowoczesne urządzenia pozwalające stworzyć sprawny i wydajny system pobierania opłat parkingowych na ogrodzonych placach lub obiektach zamkniętych. Szczególną zaletą systemów biletowych jest błyskawiczny wydruk i krótki czas odczytu kodu, co wpływa na przepustowość dróg wjazdowych i wyjazdowych. Podstawowe elementy systemu to terminale wjazdowe i wyjazdowe, oraz kasa automatyczna, Elementy systemu łączyć można w indywidulne konfiguracje systemu.

Oferowane przez Projekt Parking wysuwane słupki zaporowe znajdą zastosowanie wszędzie tam gdzie mówimy o kontrolowanym dostępie pojazdów do określonych obszarów, np. w strefach pieszych, strefach ograniczonego ruchu, parkingach itp. Są to jednocześnie estetyczne elementy małej architektury, które bardzo dobrze wkomponowują się w miejskie środowisko.

Ofertę uzupełnia szeroka gama szlabanów o różnych parametrach użytkowych. Dobór konkretnego urządzenia uzależniony jest od szeregu czynników, m.in od wymiarów obiektu parkingowego, rodzajów pojazdów, przewidywanego natężenia ruchu. Zapewniamy pomoc i fachowe doradztwo przy planowaniu inwestycji.