Projekt Parking - prawie 15 lat doświadczeń

Firma Projekt Parking została utworzona w 1998 roku. Naszą misją jest wspieranie administracji samorządowej i podmiotów prywatnych w rozwiązywaniu problemów komunikacyjnych, poprzez świadczenie usług kompleksowego zagospodarowania przestrzeni parkingowej.

Świadczymy pełen zakres usług - od doradztwa i projektowania poprzez organizowanie i wyposażenie, aż po zarządzanie parkingami. Dotyczy to zarówno płatnych stref w pasie drogowym, jak i wydzielonych parkingów na terenach publicznych i prywatnych.

Przez kilkanaście lat działalności zdobyliśmy bogate doświadczenie, wypracowując własne standardy i gromadząc praktyczną wiedzę know-how. Od początku działamy innowacyjnie. W 1998 roku firma Projekt Parking zorganizowała pierwszą w Polsce strefę parkingową wyposażoną w parkomaty. W roku 2007 wdrożyła - również jako pierwsza w kraju - system pobierania opłat parkingowych przez telefon komórkowy. Od tego momentu jest operatorem ogólnopolskiej platformy mobilnej sprzedaży biletów elektronicznych (marka moBILET).

Projekt Parking Service Sp. z o.o. administrowało strefami płatnego parkowania w ponad 30 miastach, z czego 20 projektów jest nadal w trakcie realizacji.