Specjalista ds. Sprzedaży

Miejsce pracy: Poznań

Firma Projekt Parking Sp. z o.o. obchodzi w tym roku 20 lat swojej działalności. Członek większej grupy spółek – grupa stadtraum - skupionych wokół zagadnień związanych z szeroko rozumianą branżą parkingową. W realizowanych projektach firma dostarcza m.in. parkomaty, systemy parkingowe czy infrastrukturę doładowania aut elektrycznych. Poszukujemy obecnie osoby, która aktywnie weźmie udział w przygotowaniu kolejnych przedsięwzięć

Opis stanowiska

  • współtworzenie strategii sprzedaży
  • udział w przygotowaniu ofert
  • współpraca z działem projektowym i technicznym
  • aktywne poszukiwanie nowych projektów

Wymagania

  • wykształcenie o profilu technicznym lub ekonomicznym
  • zdolność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dyspozycyjność, prawo jazdy, obsługa komputera
  • mile widziane doświadczenie w branży parkingowej lub podobne
  • znajomość j.angielskiego lub j.niemieckiego będzie atutem

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie rozwijającej się firmie
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę z doświadczonymi specjalistami
  • prywatną opiekę medyczną, pakiet Multisport
  • udział w innowacyjnych projektach
  • narzędzia pracy odpowiednie do stanowiska

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres rekrutacja@projekt-parking.com